FAQ

NEJČASTĚJI SE NÁS PTÁTE


Kdy mohu vstoupit do spolku Podnikavých žen? 

Nejlépe v průběhu ledna a února, kdy můžete využít všech akcí po celý rok, které jsou součástí členství. Druhý nejoblíbenější termín je v polovině roku kolem června. Ale vše je na domluvě, u nás se snažíme vyjít vstříc za každé situace.

Je potřeba, abych se zúčastnila všech seminářů a školení? 

Rozhodně ne. Uvítáme, pokud se přihlásíte a poté, když nemůžete, napíšete omluvu, Vaše místo rádi pak nabídneme dál. Některé akce jsou plné a čekají náhradníci. Ženy podnikavky si vybírají dle svých priorit, zájmů a možností, kterých setkání se zúčastní a kterých ne. Vše je dobrovolné. 

Jak probíhá vstup do organizace? 

Kontaktujete nás přes registrační formulář zde na webu, telefonicky nebo emailem. Poté vyplníte námi zaslanou přihlášku. Uvítáme, když nám pošlete svoji fotku a medailonek o sobě, který pak dáváme na naše sociální sítě a na web do sekce "Profily členek". Slouží i jako reklama pro Vás:). Naše Verča po zaslání přihlášky Vám posílá fakturu na roční či půlroční členství. Roční členství stojí 3000 Kč. 

Následně Vás zařadíme do našeho vnitřního a hlavního kanálu komunikace: uzavřené skupiny na Facebooku s názvem Podnikavé ženy. Tam se dozvíte vše, co se děje. A že se toho děje hodně. Naše akce jsou Vám otevřené po celý rok, stejně jako networkingové snídaně nebo celá síť včetně kontaktů a podpory. Naše členky se hlásí na jednotlivé akce přes rychlý formulář Google forms, který mají u každé akce, abychom věděly, zda se vejdeme a kolik lidí na který seminář máme čekat. 

Jaké typy školení pořádáte? 

Různé:). Od témat marketingu, sociálních sítí, cenotvorby, komunikačních dovedností, budování značky až k prezentačním dovednostem, grafickým nástrojům či ženským tématům. Oslovujeme jak zajímavé lektory, tak síťujeme i dovnitř organizace, kdy naše ženy školí naše ženy, protože jsou odbornice na nějaké téma a pomáhají nám dalším. Vycházíme si vstříc. Ptáme se ostatních, jaké školení by chtěly. Také si čas od času pozveme inspirativní osobnosti, které by do Pardubic třeba nepřijeli. Letos chystáme školení, která jsou uzavřená jen pro členky i otevřená pro všechny. 

Mohu se Vašich akcí zúčastnit, i když nejsem členka? 

Ano, moc rády Vás uvidíme. Primárně jsou místa nabídnuta ženám, které členství u nás mají, pokud zbude místo, vždy nabízíme pár míst i ven. Platba probíhá pro nečleny přes portál sms ticket. Vždy je to popsáno v události samotné na tomto odkaze: https://www.facebook.com/spolekPodnikavezenyzPardubickehokraje/events. 

Kde se nejčastěji setkáváte? 

Naše sídlo je v Pardubickém podnikatelském inkubátoru P-PINK v Domě techniky, ve 4. patře (vedle Divadla). Tam probíhá většina našich akcí. Vždy je u každé události místo konání. Snídaně spolku jsou kapitolou samy o sobě, točí se místa, je to  toho důvodu, že je zajímavé postupně poznat místa ostatních podnikatelek, pokud mají tedy ve svém podnikání kapacitu prostoru kolem 30 lidí. Vše je opět na domluvě.

Je jedno v čem podnikám, jaké mám zaměření, abych mohla vstoupit? 

Ano, máme tam různé oblasti od produktů v potravinářství až po služby, školy, divadlo. V tom je vlastně ta zábava a síla naší organizace, můžeme si vyjít vstříc, ochytřit se. Pokud něco neumím, mohu poptat někoho od nás, kdo to umí.