2022... Rozjíždíme se naplno - je na co se těšit!

14.03.2022

Máme obrovskou radost, že se v roce 2022 můžeme rozjet konečně naplno! Mrkněte, na jaké skvělé akce se s námi můžete těšit! 

První čtvrtina roku uběhla jako voda, máme za sebou 1. Novoroční snídani, na které proběhla členská schůze spolku a přijaly jsme nový formát našich snídaní :-) - každou vede nějaká žena ze spolku. Následovala 2. snídaně letošního roku zaměřená na pohyb a zdraví v Malaya centru jógy a zacvičili jsme si s naší Vendulkou z Centra pohybové terapie. S Petrou Dolejšovou jsme probraly Legislativu v oblasti rukodělných výrobků a navázaly 3. snídaní s Hanna Maria Theraphy a fotografkou Bárou Ulrychovou.

A co nás ještě čeká? S naší Helenkou Hůrkovou z věcicky.cz probereme co by podnikatel měl vědět o své firmě, podnikatelské procesy a také včas přípravu na Vánoce... Můžete se těšit na další snídaně, kde si vyzkoušíme třeba i Nordic walking a oslavíme další narozeniny spolku. Plánujeme výlet do Zlína, povíme si něco o psychologii fontů s Andreou Grigerovou, naučíme se nějaké triky jak na Videa, Reels a Stories s Kristýnou Szkanderovou (We are Signiture), uvidíme se s Eliškou Vyhnánkovou (Jak na sítě), probereme i jak psát texty, které prodávají s Radkou Legerskou, uvidíme se s naší oblíbenou Pavlínou Louženskou z #HzM na téma networking a Hana Kracíková nás zase ujistí, že mluvení nám sluší , Jindra Šulcová nám pomůže ochránit naší značku a nakonec rozvineme to nejlepší ze sebe sama s Lucií Konigovou. 

Těšíme se na vás!