IT svět: Máme svůj G-Suite

16.06.2020

IT technika patří do dnešního světa. Naše organizace se rozrůstá. Snažíme se nastavit procesy ve spolku tak, aby byly rychlé a efektivní. Celý výbor, vedení  a některé z našich členek, dělají práci dobrovolně a na úkor svého pracovního či rodinného života. A to nemyslíme vůbec ve zlém. Ale potřebujeme nutně, aby to fungovalo, jako v každé moderní firmě. 

  • Potřebujeme komunikovat mezi sebou
  • Potřebujeme, aby naše členky komunikovaly mezi sebou
  • Potřebujeme být rychlé, efektivní, plánovat akce, dělat pozvánky, pohybovat se na sociálních sítích, občas na webu, mít v pořádku všechny papíry, žádosti a dokumenty
  • Potřebujeme sdílet materiály mezi sebou, ať už v širším či užším okruhu lidí, fotky, pozvánky, tiskoviny, tabulky, jo těch tabulek máme docela hodně!
  • Mohly bychom pokračovat dále.

Díky Pardubickému podnikatelskému inkubátoru P-PINK jsme narazily na profesionální platformu od Google G-Suite. Celý proces nám odborníci a školitelé pomohli nastavit, provázat mezi námi. Máme své nové adresy, sdílené disky, kam ukládáme všechny materiály, chaty a tak dále. Děkujeme Danielovi Thaiszovi za veškerou pomoc a koordinaci všech akcí, mailů, webů, disků, hesel a všeho možného i nemožného.