JEDE SE DO LANŠKROUNA!

14.06.2020

Máme rády náš kraj. Náš spolek má ve svém názvu spolek Podnikavé ženy z Pardubického kraje. Přirozeně se k nám hlásí spíše ženy z Pardubic a okolí, je to logisticky zkrátka méně náročné. Máme mezi sebou však ženy v podnikání, které jsou z daleka, i když stále patří do našeho kraje. Tou vyvolenou, o které dnes hovoříme a za kterou jsme se vydaly, je Helenka Bilerová z Lanškrouna, která zde provozuje kavárnu a celé své podnikání. V minulém roce se stala druhou nejúspěšnější v soutěži Firma roku/Živnostník roku 2019 za Pardubický kraj. 

Jednou se to tedy otočilo, jinak Helenka musí za námi. Provozuje poblíž lanškrounského náměstí skvělou a hlavně stylovou kavárnu, kde používá své produkty vypěstované v obrovském sadu, jak bylinky, šťávy, marmelády, je to radost pohledět i cítit! Ten den, co jsme se za ní vydaly vlakem, vstávala ve 4 hodiny ráno, aby nám upekla skvělé dorty, třeba mechový! O ten byla rvačka. A také vypnuli proud, všechno jsme zvládly. 

Nejlepší nápady vznikají na neformálních akcích, pokud tedy člověk chce něco měnit a posouvat. Hodně se mluvilo ve vlaku, i v kavárně. Udělaly jsme si dotazníkové šetření, abychom získaly zpětnou vazbu k novým nápadům a chodu organizace. Totéž probíhalo po cestě zpět! V mezičase jsme doladily sociální sítě a komunikaci členek spolku mezi sebou. 

společná fotka, účastnice zájezdu:)
společná fotka, účastnice zájezdu:)
Prostředí kavárny Bilerbin
Prostředí kavárny Bilerbin


Hanka Binková krájí dorty
Hanka Binková krájí dorty
Nádraží v Pardubicích
Nádraží v Pardubicích
Jedeme:)
Jedeme:)