Podceněná cenotvorba ve vašem podnikání se nevyplácí

23.06.2020

Najít někoho, kdo prakticky, jasně a dokonce zábavně lektoruje cenotvorbu a učí vás, jak se vyznat ve vašich finančních výkazech, je nadlidský výkon. Marketing dnes hraje prim, dá se pojmout ze všech možných úhlů pohledu. Tam se můžete vyřádit prostřednictvím sociálních síti, videí, krásných fotek, textů a je to lahoda pro oko. Ale čísla? Koho to baví se vrtat v tabulkách a řešit účetní otázky? Do našeho města však dorazila skvělá lektorka, která toto téma přednáší naprosto perfektně, navíc vše zažila a zažívá na vlastní kůži na svém podnikání. Kdo je to? Petra Plemlová z Tábora a značka unuodesign.cz.

Polovinu článku vlastně máme za námi, co víc říct. Stanovit si cenu, mít všechny účetní doklady v pořádku, vědět rozdíl mezi cash flow, rozvahou a výsledovkou, aktivy a pasivy, vypočítat si správně marži, mít dobrý business plán to vše jsme prošly během tříhodinového školení.  No možná to bylo víc. Přišly jsme domů v devět večer. 

Mockrát děkujeme a tleskáme👏👏, že takovéto věci mohou bavit a zároveň chránit a být základem každého podnikání! Slibujeme, že se budeme snažit udělat správnou kalkulaci ceny a vypočítat si správně všechny náklady okolo.