Prohlídka nového PPINK a prima povídání se Štěpánkou Živčákovou

06.06.2023

Máme za sebou naši poslední letošní snídani před prázdninami. Viděli jsme každý kout nového PPINKU a pak nás čekalo milé povídání se Štěpánkou Živčákovou, autorkou projektu Vezmi depresi na kafe a knihy Drátem do oka.

Po Terezky úvodu a aktualitách ze spolku patří velké díky kolegovi Branislavu Štefančovi z Pardubického podnikatelského inkubátoru, P-PINK za to, že udělal exkurzi po nových prostorách i s hezkou přednáškou a ukázal všechny kouty nové budovy těm z nás, které tam byly dnes poprvé. Ostatní čas využily na networking, v zasedačce to dnes tedy opět bzučelo jako v úle.
Pak si vzala slovo naše spisovatelka a koučka Jitka Hloušková v rámci moderovaného rozhovoru se Štěpánkou Živčákovou. Bylo to moc milé a fajn povídání, navíc obě holky mají společnou věc, splnily si stejný sen a vydaly knihu! I když každá trochu jinou.

O výborný catering se opět postarala Kamila Skalecká a Katka Boráňová z koloniálu #BeZobalka.

Opět se nás sešlo moc a bylo to upovídané, růžové a moc fajn.

Dnes jsme dokonce měly i speciální hosty, kromě nás dorazily ještě dvě děti a jeden čtyřnohý účastník. Jsme totiž #babyfriendly i #dogfriendly❤️!

Další snídaně je plánovaná až na 8.září a bude už tradičně narozeninová, v Monamy v Srnojedech. Vstupenky si mohou zakoupit i zájemkyně, které nejsou našimi členkami a rády by přišly 🤩 ZDE