Vystoupily jsme z komfortní zóny...začaly jsme natáčet videa

11.05.2020

Taky se vám někdy nechce udělat něco nového, inovativního, přitom víte, že to má smysl či vám to může přinést užitek? Ale jak to všechno vymyslet, aby to vypadalo dobře a profesionálně? Kde je ten první krok vystoupit z komfortní zóny? Tak na to jsme se snažily přijít v době korony. Scházely jsme se v našich nových "podnikavkových" rouškách s růžovým véčkem a  natáčely videa.

První video proběhlo ve spolupráci s Mirkou Maierovou z Duhové kočky Pardubice. Proč?Jednoduše se nám do toho nechtělo jít každé sama. Ve spolku je nás 70, takže máte výběr skvělého parťáka, tedy spíše parťačky. Máme mezi námi skvělou, chápající a vstřícnou kameramanku Kristýnu, která to s námi vydrží opakovat do nekonečna. Pak se vždycky těšíme na výsledek, jak nás vylepší. 

Druhé video už se stalo takové naše představovací. S naší předsedkyní Terkou, místopředsedkyní Ivou a kreativní ředitelkou Ivanou jsme se vrhly na nejčastější dotazy, které nám pokládáte. Proč taková organizace jako spolek Podnikavé ženy z Pardubického kraje existuje? Co nám přináší, jak funguje, jaká témata u nás mají největší úspěch? 

Také děkujeme za první seznámení s technikou od kluků z Mobilní režisér CZ, kteří nám nakonec poslali více vychytávek a hračiček než jsme si vlastně objednali! 

První provizorní studio a natáčení s Duhová kočka Pardubice
První provizorní studio a natáčení s Duhová kočka Pardubice


Natáčení představovacího videa pro spolek
Natáčení představovacího videa pro spolek
Díky Mobilní režisérCZ
Díky Mobilní režisérCZ