Vysvědčení! Jedeme v číslech! Máme svoji koučku!

30.06.2020

Je tu konec školního roku, ať je jaký je. Víme všichni, že je jiný. Čísla jsou potřeba, ale nikdy jsme na ně neměly dost energie. Je těžké, když si šéfujete sám sobě a nikdo vás po celý rok vlastně do ničeho nenutí, mít stále tah na branku. Jsme neziskovka, platforma, profesní organizace, ale pracujeme nehonorovaně. A tak jsme si vystavily první vysvědčení v historii. Takové shrnující, jaké ostatně vysvědčení bývají. Koukněte, kolik toho máme od září za sebou! 

 Je ještě jedna věc, která nás k této aktivitě přivedla. A nejen k této. Potřebujeme mít své VIZE, reálné, ohodnocení, plány, stejné představy. Je nás dnes 70 a celý spolek vedou maximálně 3 ženy. Snažíme se do celého procesu zainteresovat více žen. A tak tam další 2 dobré duše přibyly. A také máme naši Gabču, která se stará o pokladnu.

No a máme naši milou a skvělou koučku, která nám s tímto vším pomáhá, dává nám zpětnou vazbu nebo se snaží, abychom si na to přišly samy. Po nocích, kdy máme klid a už nás nic neruší. DĚKUJEME PLATFORMĚ #HEROCLAN za takovéto propojení a služby, kterou bychom si nemohly v opačném případě dovolit. A možná by nás to ani nenapadlo. 

Více na www.heroclan.cz