Co je u nás nového?

Přejeme všem hezký začátek prázdnin, příjemně strávené léto, hezkou dovolenou, spoustu zážitků, zaslouženého odpočinku a nabrání energie pro další období.

Ve spolku je mezi námi i Hanka Dolečková, která má až detektivní byznys. Slovo "Genealožka" mnohým moc neřekne, ale na svém linkedInovém profilu se nazývá píditelkou a průvodkyní po rodinné historii. Toho jsme musely využít a zeptat se jí na rady: Jak začít se sestavením vlastního rodokmene.

Bez čeho a koho si neumí představit svůj život marketingová specialistka vzdělávacího centra Sféra a předsedkyně spolku Podnikavých žen Pardubického kraje Tereza Všetečková? Zeptali jsme se přímo a tady je její sedmička, bez které se zkrátka neobejde. Nemůžu žít bez…

Profesionální fotky vašich výrobků jsou jako špičkový make-up - udělají z nich hvězdy sociálních sítí. Když vaše produkty vypadají skvěle na fotkách, zákazníci neodolají a budou je chtít teď a tady. A přiznejme si to, mobilní fotky jsou fajn, ale vaše výrobky si zaslouží lepší péči!

Přijďte na konferenci věnovanou ženám, vzájemné podpoře a tématům, která jsou v našich životech klíčová.

Parádní kraj ve spolupráci s agenturou CzechInvest, agenturou API a dalšími partnery uspořádali Veletrh podpory podnikání, na které nesmí chybět spolek Podnikavé ženy z Pardubického kraje.

Informace 

Materiály ke stažení

Logo 

Logo spolku Podnikavé ženy  (formát PDF)

Zprávy a formuláře

Formulář - žádost o členství (183 kB)
Stanovy spolku (pdf)