Co je u nás nového?

Chcete se nás na něco zeptat? Přijďte na náš stánek na veletrhu podnikáni ve čtvrtek 11.května budeme na Veletrhu podpory podnikání pro firmy a obce s dalšími 18 institucemi z regionu i celé země. Akce je v průběhu dne od 9:30 do 14:30.

Přijměte prosím pozvání na naši další letošní snídani v nové budově Pardubického podnikatelského inkubátoru P-PINK. Naše snídaně jsou vyhlášené zejména atmosférou. Nyní budeme v novém:).

Canvu máte už v malíčku, pracujete s ní pravidelně, ale potřebujete načerpat inspiraci pomocí řady nových pokročilých tipů a postupů, které vám zaručí profi výsledek? Nastane u vás někdy tvůrčí krize a nevíte, jak s grafikou naložit dál? Potřebujete poradit, jak k sobě správně kombinovat fonty, jaké volit barevné kombinace a jak pracovat s...

PF 2023

22.12.2022

Za nás, pardubické #Podnikavky, bychom Vám rády popřály krásné Vánoce plné pohody, klidu, odpočinku, relaxu a také tolik potřebného zpomalení! Alespoň na chvilku.

Přejeme všem hezký začátek prázdnin, příjemně strávené léto, hezkou dovolenou, spoustu zážitků, zaslouženého odpočinku a nabrání energie pro další období 🌞

Informace 

Materiály ke stažení

Logo 

Logo spolku Podnikavé ženy  (formát PDF)

Zprávy a formuláře

Formulář - žádost o členství (183 kB)
Stanovy spolku (pdf)