Novinky


První snídaně roku 2020 je za námi. Proč je pro nás důležitá? Potkáváme se, známe se, vymýšlíme plány, ve skupině máme větší tah na branku! To každopádně! Nějak se nám to daří sladit s pracovním a rodinným životem. A to je vždycky výzva.

Dne 9. prosince 2019 u nás zavládla velká radost. Spolek Podnikavých žen z Pardubického kraje byl oceněn jako nezisková organizace roku 2019. Cenu převzala předsedkyně spolku Tereza Všetečková od paní senátorky Horské a dalších organizátorů. Krásným gala večerem oceňování a dobrých skutků provázela hosty moderátorka Jolana Voldánová.

PF 2020

02.01.2020

Doufáme, že jste si užili vánoční čas se svými nejbližšími a nyní vám všem přejeme šťastný rok 2020 plný zajímavých zážitků, pracovních úspěchů a zejména rodinného štěstí a kupu zdraví, ze které když to přeženeme, lze ještě brát. Jsme moc rády, že zde jsme v tak bezpečné a svobodné době, která není samozřejmostí.

Workshop CANVA- nástroj pro grafiky i negrafiky se chystá na pátek 22. listopadu. Na workshop je vhodné si s sebou vzít notebook, ale je možné si cvičení zkoušet i v mobilní verzi na chytrém telefonu. Některé funkce i nastavení se pak může trošku lišit. Celým tříhodinovým programem nás provede lektorka Aneta Kubů z #Holkyzmarketingu Členky Spolku...

Informace 

Materiály ke stažení

Logo 

Logo spolku Podnikavé ženy  (formát PDF)

Zprávy a formuláře

Formulář - žádost o členství (183 kB)
Stanovy spolku (pdf)