Co je u nás nového?

Jana Dvořáková dlouho přemítala o vlastním podnikání, stále však nepřicházel ten správný nápad a impulz, který by věci odstartoval. Zlom nastal, když čelila nepřízni osudu a rozhodla se věnovat více rodině. Jak už tomu bývá, právě toto rozhodnutí napomohlo, aby se události pohnuly tím správným směrem.

Svátek lásky už je za dveřmi. I když Valentýn nepatří mezi typické české svátky, myslíme si, že v současné době potěší a zahřeje každý projev lásky. Pojďme letos udělat druhým radost , alespoň milým slovem nebo třeba dárkem od pardubických podnikavek .

Co pro vás znamená logo ve vašem podnikání? Pro nás opravdu hodně, zejména v dnešní době, kdy spolu komunikujeme převážně online. Do roku 2021 vstupujeme s novým logem, které pro nás vytvořila naše členka, výborná grafička Darina Fiala ze studiospolu.

S lektorkou Petrou Plemlovou se tentokrát podíváme na marketing z pohledu financí.Jedná se o volně navazující pokračování podzimního setkání v P-PINK, kde jsme se zabývali tím, jak nacenit svůj produkt a mít v pořádku své účetnictví.

Máme tady konec roku 2020 a i my u podnikavek bilancujeme, co nám tento podivný rok dal a vzal. Mrkněte na naše video natočené jako poselství ke konci roku 2020. Čtrnáct statečných žen se s Vámi podělí o zkušenosti z letošního roku. Nečekejte žádný pesimismus. Ptali jsme se totiž našich členek, za co mohou být v letošním roce vděčné,...

Ve víkendovém adventním vydání Pardubického deníku vyšel rozhovor s naší milou předsedkyní Terezou Všetečkovou. Mluvila spolu s paní redaktorkou Lenkou Štěpánkovou o úskalích, kterým čelí ženy - podnikatelky, o strachu, podceňování a o tom, jak je pro ženy důležitá podpora a sdílení starostí a zkušeností. Přečtěte si rozhovor o boření předsudků a...

Informace 

Materiály ke stažení

Logo 

Logo spolku Podnikavé ženy  (formát PDF)

Zprávy a formuláře

Formulář - žádost o členství (183 kB)
Stanovy spolku (pdf)